NEJBLIŽŠÍ VYPSANÉ LEKCE


Aktuálně jsem na mateřské dovolené, ale i tak mám pro Vás nachystaných pár zatím nepravidelných lekcí a workshopů. Moc se na Vás těším!

OTEVŘENÉ LEKCE

JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA

středa 5.6. v 16:40

Yoga Karlín

https://yk.isportsystem.cz/


VINYASA JÓGA

sobota 22.6. v 9:30

Hela Yoga

https://helayoga.isportsystem.cz


VINYASA JÓGA

sobota 29.6. v 9:00

Yoga Karlín

https://yk.isportsystem.cz/


VINYASA JÓGA

neděle 30.6. v 9:00

Yoga Karlín

https://yk.isportsystem.cz/

WORKSHOPY

VINYASA MASTERCLASS

neděle 2.6. 2024 v 10:00-12:00

Vinyasa Masterclass je prodloužená dynamická lekce jógy inspirovaná praxí v Indii a zahrnuje důležité aspekty jógové praxe. Zažijte 2 hodiny poctivé jógové praxe se vším všudy.

https://helayoga.isportsystem.cz


LETNÍ AMBIENTE VINYASA JÓGA

pátek 14.6. 2024 v 17:30-19:00

Prodloužená lekce vinyasa jógy inspirovaná letní atmosférou a energií Pitta (ohně, slunce) bude jedinečný zážitek pro vaše tělo i smysly.

Přestože období léta láká spíše k pohybu venku a socializaci, jógová praxe nám může pomoci najít ideální balanc a v často rozlítaném období možnost zastavení a napojení na sebe sama.

https://moodyoga.isportsystem.cz/


BODY & MIND RESTART

sobota 28.9. 2024 v 15:00-17:00

Po létě se opět můžeme setkat na podložkách a užít si oblíbený workshop Body & Mind restart, speciálně vytvořenou lekci, která vám dodá klid na těle i na duši.

Čas podzimu, čas pomalu opět obrátit pozornost k sobě.

Dvouhodinová lekce spojuje to nejlepší z jógy. Vytvoříme prostor pro zastavení se, protažení a relaxaci. Skrze jemnou jógovou praxi a restorativní jógu nejprve potěšíme naše tělo, skrze relaxační techniky potěšíme hlavu plnou myšlenek, skrze aromaterapii potěšíme smysly a skrze dlouhou relaxaci si dopřejeme plnohodnotný restart.

https://yogakarlin.cz/nabidka/body-mind-restart/