UDÁLOSTI


zde najdete aktuálně vypsané workshopy, školení, kurzy, pobyty a další


PRODLOUŽENÁ HATHA JÓGA & YOGA NIDRA

JEZERKA

pátek 9.12. v čase 18:00-20:00

Období blížících se vánočních svátků je často více něž o klidu a užívání atmosféry pro většinu z nás o pocitu nestíhání a minimálním prostoru pro zastavení se.

Letos jsem proto připravila prodlouženou lekci přímo dělanou pro nalezení chviličky klidu těla i mysli. Hatha jóga je důkladnou praxí o propojení důležitých aspektů jógy. Těšit se můžete i na prodlouženou variantu relaxace ve formě Yoga Nidra (jógový spánek). 


VÁNOČNÍ ROZVRH NA JEZERCE

od 19.12. do 31.12.2022

v průběhu vánočních svátků jsem pro vás nachystala hned několik prodloužených lekcí jógy na Jezerce. Každá s jiným tématem a dostatečnou motivací si i vánočním shonu dopřát dostatek času pro sebe.


PRODLOUŽENÁ JÓGA PŘI SVÍČKÁCH

JEZERKA

neděle 8.1. v čase 17:30-19:00

Jedinečná a kouzelná prodloužená lekce vedená pouze za mihotajících se plamínků svíček. Přijměte pozvání na novoroční lekce, ve které bude prostor pro odpočinek a načerpání sil do nového období.


BODY & MIND RESTART

Yoga Karlín

21.1. 2023 v čase 15:00-17:00


Nový rok, nové plány, nové předsevzetí. Také se v tom vidíte? Zkuste to letos jinak! Co si místo nesplnitelných cílů a velkých požadavků dopřát čas opravdu jen pro sebe. Přijďte zjistit, že méně je někdy více a vplujte do nového roku pozvolna a s klidem. Body & Mind restart je speciálně vytvořený workshop, který vám dodá klid na těle i na duši.

Dvouhodinová lekce spojuje to nejlepší z jógy. Vytvoříme prostor pro zastavení se, protažení a relaxaci. Skrze jemnou jógovou praxi nejprve potěšíme naše tělo, skrze relaxační techniky potěšíme hlavu plnou myšlenek, skrze aromaterapii potěšíme smysly a skrze Yoga Nidra (jógový spánek) nakonec provedeme celkový restart.


ŠKOLENÍ PRO LEKTORY

VINYASA JÓGA: SESTAVOVÁNÍ LEKCÍ

Yoga Karlín

25.2. 2023 v čase 12:00-18:00

Připravili jsme pro vás půldenní workshop pro lektory, ve kterém se detailněji podíváme na sestavování lekcí oblíbené vinjása flow jógy.

Sestavování lekcí může být zvláště pro nové lektory zprvu velký oříšek. Mají pocit, že lekce musí hlavně bavit a být kreativní. Opomíjí ale důležité základy. A právě těmto základům se budeme společně věnovat. Na workshopu se určitě nedozvíte, jak vytvořit nejvíce originální lekci s nejzábavnějšími přechody, ale získáte znalosti, které dají vašim lekcím jasný záměr a logickou posloupnost. Lekce, které dají studentům pocit stability a možnost posouvat své dovednosti.


WORKSHOP

KOMPENZAČNÍ CVIČENÍ PRO SEDAVÉ ZAMĚSTNÁNÍ

Yoga Karlín

22.4. 2023 v čase 14:00-17:00

Představíme si, které části těla jsou při sezení a časté práci na počítači / telefonu nejvíce zatěžovány a zjistíme, jak je protáhnout / rozhýbat / posílit a to nejen jógou, ale i dalšími způsoby zdravého cvičení. Na workshopu si ukážeme hned několik přístupů k pohybu, kterými můžete tělu sezení vynahradit a díky kterým pro vás bude jakýkoliv další sport a oblíbená aktivita zdravější a efektivnější.

Ukážeme si jednoduché cviky a rozcvičky pro každodenní rutinu i přímo v práci, ať už v sedě nebo ve stoji. Kromě fyzického cvičení těla se zaměříme i na zlepšení kvality dechu a zklidňující cvičení pro přepracovanou hlavu.