ONLINE KURZY

Vyberte si z nabídky online kurzů, které si můžete cvičit z pohodlí domova nebo odkudkoliv na světě. Získejte neomezený přístup k lekcím, podle kterých můžete pravidelně praktikovat a svou jógovou praxi tak posouvat dál.

AKTUÁLNĚ VYPSANÉ ONLINE KURZY

690 CZK

jógové rituály pro lepší spánek

11 videí vyvážené porce cvičení, meditací a dechových technik

790 CZK
plnohodnotné lekce dynamické jógy pro studenty i lektory

6 lekcí v délce 60´ s různými tématy a sekvencemi pozic

REFERENCE

reference online kurzů

Cvičení s Tebou mi dalo další prohloubení se v jógové praxi. Větší zamyšlení nad jógou jako životním stylem. Poznání jinových pozic, které vedou k většímu zklidnění a prohloubení poznání sebe sama. Velké poděkování

Magda


Ty večery, co zapálím oblíbenou svíčku, zapnu si přiložený playlist od Terky, vyberu lekci, na kterou mám náladu - tak ty večery, ty jsou k nezaplacení. Myslí si to i naše kočka, která se u mě vždycky rozvalí a pozoruje.

Hanka

Praktikuji s Terkou on-line skoro rok a díky ní jsem udělala velký krok ve své jógové praxi. Dbá na správné provádění pozic a vždy nabízí alternativy podle Vaší úrovně. Skvělé jsou jak její klidnější praxe jako Kurz Jógy na dobrou noc, tak i dynamické a jako bonus umí skvěle i vedenou relaxaci případně meditaci.

Veronika

Kurz mi přinesl motivaci a náladu do cvičení (i větších výzev), ozvlášť v této těžké době, kdy se nejde setkávat a chybí mi pravidelné lekce. Bylo skvělé, že se kurz věnoval širokému spektru věcí - od sebelásky přes sebekontrolu, jing a jang polohám, budování středu těla i odpočinku, dechu a meditaci. Okamžitá zpětná vazba, reakce na dotazy, diferenciace obtížnosti, skutečně věnovaný čas klientům. A hlavně Terky laskavé otevřené srdce a úsměv :) 

Linda


Kurz měl pro mě optimální formu, videa byla zveřejněna v neděli, nicméne jsem si pustila klidně i jiný den, který mi mnohdy vyhovoval lépe než neděle. Lekce byly skvěle koncipované, od počátečního uklidnění mysli, pranájámy až po mnohdy opravdu prohřívací část a následné shavasany. Terka měla lekce skvěle připravené, kvalita videí i zvuku byly postačující. Moc děkuji!

Nikola


Ďakujem za skvelý online kurz, ktorý ma znova donútil opustiť moju komfortnú zónu a pripomenúť si, že treba mať tapas v istých veciach :). Najviac ma vždy baví to, že každá lekcia je niečím iná, nikdy to nie je to stejné dookola. V momente kedy má človek v hlave otázky napr. "Prečo som v tejto pozícií tak dlho ?" tak je to hneď zodpovedané.


Není moc lektorů či učitelů v jakémkoliv oboru, kteří mi sednou. Terka je však pravý opak. Nesmírně příjemné hodiny, které jsem mohla zažít naživo, a tento online kurz, mi otevřely dveře do opravdového světa jógy. Považuji se stále za začátečníka a jsem ve fázi objevování, ale jsem strašně ráda, že jsem se na tuto cestu vydala právě s Terkou.

Cvičila jsem vše možné a se spoustou různých lektorek. Ale do paměti se mi jich vrylo jen pár. A Vy jste mezi nimi. Cvičení s Vámi je pro mě pokaždé úžasný zážitek.