ONLINE JÓGA

praktikujte se mnou z pohodlí svého domova

Než se Vám opět vrátím v nějaké pravidelnější formě do jógových studií, otevírám možnost praktikovat se mnou alespoň online skrze platformu Zoom. A pokud nestihnete živé vysílání, bude pro Vás připraven záznam lekce.


NEJBLIŽŠÍ TERMÍN:


POPIS LEKCE

Těšit se můžete na 45 minut dlouhou lekci klasické Vinyasa jógy. Dynamičtější styl jógy určený pro získání ideální rovnováhy mezi sílou a flexibilitou. Pokud ale znáte mé lekce, víte, že se nemusíte bát žádných krkolomných gymnastických pozic. Každá lekce má určité zaměření, aby systematicky vedla k přípravě těla a u těžších pozic je Vám vždy nabídnuta i jiná varianta. 

Jak taková lekce vypadá, se můžete pro představu podívat zde:


CO K LEKCI POTŘEBUJI

Protože cvičíme skrze platformu Zoom, doporučuji si předem instalovat aplikaci do telefonu nebo notebooku. Usnadní Vám to přihlášení. Aplikace je zdarma.

Na lekci si připravte podložku. Pokud máte k dispozici jógové pomůcky, mohou se Vám hodit 2 bločky, případně deka.


JAK SE NA LEKCI PŘIHLÁSIT

Pro přihlášení na konkrétní termín využijte formulář níže. Po odeslání formuláře budete přesměrování na stránku s informací ohledně platby lekce. 

HLASTE SE PROSÍM NEJPOZDĚJI 12 HODIN PŘEDEM, ABYCH SI VAŠÍ PŘIHLÁŠKY VČAS VŠIMLA. 


JAK LEKCE PROBÍHÁ - ORGANIZAČNÍ INFORMACE

Přibližně půl hodiny před začátkem lekce Vám na e-mail přijde odkaz a přihlašovací údaje na lekci. Stačí se přihlásit pár minutek předem. Bohužel z organizačních důvodů se nelze přihlásit po začátku lekce, hlídejte si tedy čas. 

Pokud živé vysílání nestihnete a nebo si budete chtít lekci zacvičit v jiný čas nebo den, po skončení lekce Vám bude na e-mail odeslán záznam lekce. Tento odkaz bude odeslán nejpozději do 12 hodin a bude k dispozici 6 dní. 

Aplikace Zoom umožňuje mít v průběhu vysílání zapnutou kameru, tím pádem Vás mohu vidět a například i opravit. Je pouze na Vás, zda tuto možnost využijete nebo ne.


CENA ONLINE LEKCE: 100,-


PŘIHLÁŠENÍ NA LEKCI

* osobní údaje budou uchovány pouze pro účel vystavení faktury, nikoliv pro marketingové účely