ONLINE JÓGA

praktikujte se mnou z pohodlí svého domova

Než se Vám opět vrátím v nějaké pravidelnější formě do jógových studií, otevírám možnost praktikovat se mnou alespoň online skrze platformu ZOOM. 


NEJBLIŽŠÍ TERMÍN: 


26.11.2023 v 9:30


POPIS LEKCE

Těšit se můžete na 45 minut dlouhou lekci klasické Vinyasa jógy. Dynamičtější styl jógy určený pro získání ideální rovnováhy mezi sílou a flexibilitou. Pokud ale znáte mé lekce, víte, že se nemusíte bát žádných krkolomných gymnastických pozic. Každá lekce má určité zaměření, aby systematicky vedla k přípravě těla a u těžších pozic je Vám vždy nabídnuta i jiná varianta. 

Jak taková lekce vypadá, se můžete pro představu podívat zde:


CO K LEKCI POTŘEBUJI

Cvičíme skrze platformu ZOOM, kam se jednoduše a zdarma připojíte skrze odkaz nebo kód, který Vám bude předem zaslán. Pro pohodlnější přihlášení doporučuji stáhnou aplikaci zdarma. Stačí Vám tedy jen připojení k internetu a telefon nebo počítač, kde si lekce pustíte.

Na samotnou lekci si připravte podložku. Pokud máte k dispozici jógové pomůcky, mohou se Vám hodit 2 bločky, případně deka.


JAK SE NA LEKCI PŘIHLÁSIT

Pro přihlášení na konkrétní termín využijte formulář níže. Po odeslání formuláře budete přesměrování na stránku s informací ohledně platby lekce. 

HLASTE SE PROSÍM NEJPOZDĚJI 12 HODIN PŘEDEM, ABYCH SI VAŠÍ PŘIHLÁŠKY VČAS VŠIMLA.

JAK LEKCE PROBÍHÁ - ORGANIZAČNÍ INFORMACE

Přibližně půl hodiny před začátkem lekce Vám na e-mail přijde odkaz a přihlašovací údaje na lekci. Stačí se přihlásit pár minutek předem. Bohužel z organizačních důvodů se nelze přihlásit po začátku lekce, hlídejte si tedy čas.

Aplikace ZOOM umožňuje mít v průběhu vysílání zapnutou kameru, tím pádem Vás mohu vidět a například i opravit. Je pouze na Vás, zda tuto možnost využijete nebo nebo necháte kameru vypnutou.

Pokud lekci nestihnete, bude Vám v průběhu neděle zaslán její záznam. Ten bude k dispozici do následující soboty.


CENA ONLINE LEKCE: 100,-


PŘIHLÁŠENÍ NA LEKCI

* osobní údaje budou uchovány pouze pro účel vystavení faktury, nikoliv pro marketingové účely