ONLINE JÓGA

praktikujte se mnou z pohodlí svého domova

Než se Vám opět vrátím v nějaké pravidelnější formě do jógových studií, otevírám možnost praktikovat se mnou alespoň online skrze platformu ZOOM. 


NEJBLIŽŠÍ TERMÍN: 


5.11.2023 v 9:30
 


POPIS LEKCE

Těšit se můžete na 45 minut dlouhou lekci klasické Vinyasa jógy. Dynamičtější styl jógy určený pro získání ideální rovnováhy mezi sílou a flexibilitou. Pokud ale znáte mé lekce, víte, že se nemusíte bát žádných krkolomných gymnastických pozic. Každá lekce má určité zaměření, aby systematicky vedla k přípravě těla a u těžších pozic je Vám vždy nabídnuta i jiná varianta. 

Jak taková lekce vypadá, se můžete pro představu podívat zde:


CO K LEKCI POTŘEBUJI

Cvičíme skrze platformu ZOOM, kam se jednoduše a zdarma připojíte skrze odkaz nebo kód, který Vám bude předem zaslán. Pro pohodlnější přihlášení doporučuji stáhnou aplikaci zdarma. Stačí Vám tedy jen připojení k internetu a telefon nebo počítač, kde si lekce pustíte.

Na samotnou lekci si připravte podložku. Pokud máte k dispozici jógové pomůcky, mohou se Vám hodit 2 bločky, případně deka.


JAK SE NA LEKCI PŘIHLÁSIT

Možnost přihlášení bude spuštěna 1.11. na těchto webových stránkách. Přihlásíte se pomocí formuláře, skrze který lekci rovnou uhradíte.

HLASTE SE PROSÍM NEJPOZDĚJI 12 HODIN PŘEDEM, ABYCH SI VAŠÍ PŘIHLÁŠKY VČAS VŠIMLA.

JAK LEKCE PROBÍHÁ - ORGANIZAČNÍ INFORMACE

Přibližně půl hodiny před začátkem lekce Vám na e-mail přijde odkaz a přihlašovací údaje na lekci. Stačí se přihlásit pár minutek předem. Bohužel z organizačních důvodů se nelze přihlásit po začátku lekce, hlídejte si tedy čas. 

Aplikace ZOOM umožňuje mít v průběhu vysílání zapnutou kameru, tím pádem Vás mohu vidět a například i opravit. Je pouze na Vás, zda tuto možnost využijete nebo nebo necháte kameru vypnutou.

Pokud lekci nestihnete, bude Vám v průběhu neděle zaslán její záznam. Ten bude k dispozici do následující soboty.


CENA ONLINE LEKCE: 100,-