Yoga Wellness Workshop

sobota 8.10. v čase 9:00-11:30

rozmazlující workshop s Face jógou

Obličej je často prvním místem na těle, ve kterém lze zaznamenat zvýšené napětí. Jen si občas uvědomte, kolikrát se nevědomky mračíte nebo zatínáte zuby. Fyzické i psychické napětí a stres se často prolínají na mnoha úrovních. V rozmazlujícím workshopu se nejprve za pomoci jógového workshopu postaráme o uvolnění a duševní pohodu. Následně se skrze workshop Face jógy naučíte pečovat i o své obličejové svaly za pomoci několika jednoduchých a často zábavných cviků. 


NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

1. jógový workshop v délce 75 minut pro duševní pohodu
2. čajový dýchánek
3. workshop Face jógy v délce 45 minut
4. diskuze, relax
5. malý dárkový balíček 


KDO SE O VÁS POSTARÁ?

TERKA

Jógovou částí workshopu vás provede Terka Kalinová, které se zaměří především na uvolňující prvky. Jógová lekce tak bude jemná, plná různých tipů, jak si i v běžném dni snadno ulevit od napětí a zrelaxovat se. 

LENKA

Workshopem Face jógy vás provede zkušená lektorka Lenka Le Boulch (www.lenkaleboulch.com), která se zaměří na předání ověřené a účinné metody obličejové jógy.


PRO KOHO JE WORKSHOP URČEN?

Vítán je plně každý! Ať ž potřebujete najít novou inspiraci, chcete se naučit uvolňující techniky nebo si zkrátka chcete jen užít příjemné rozmazlující dopoledne v té nejlepší společnosti, těšíme se na vás.


MÍSTO

Jezerka (Pod Lázní 11, Praha 4)

https://www.teri-yoga-flow.cz/jezerka/

TERMÍN A ČAS

sobota 8.10. v čase 9:00-11:30

CENA: 650,-


REZERVACE


OBSAZENO

Kvůli malé kapacitě sálu musím stanovit pravidla pro odhlašování z lekcí.

Přihlášení skrze rezervační formulář je závazné. Z workshopu se lze odhlásit nejpozději 24 hodin před jeho začátkem. V případě, že nedojde k odhlášení včas a nebo na workshop nedorazíte, bude po vás požadováno zaplacení workshopu v jeho plné výši.

Odhlášení z lekce provádějte skrze e-mail info@teri-yoga-flow.cz