PRO MĚ: ROZHODNOUT SE, ZDA TO BUDE CELÉ LIVE A NEBO JEN ZÁZNAM + LIVE DISKUZE (UPRAVIT INFO K PROBÍHÁNÍ NÍŽE)

ÚVOD 

VINYASA YOGA SEQUENCING

online webinář pro lektory jógy

Objevte se mnou kouzlo Vinyasa yoga a načte se tvořit lekce, které si Vaši studenti zamilují. Přestaňte se trápit složitými kombinacemi pozic a přechodů a získejte základ, na kterém můžete stavět neskutečné množství lekcí, které dávají tělu anatomicky i jógově smysl.


NEJBLIŽŠÍ TERMÍN:

ROZSAH WEBINÁŘE: cca 2 hodiny + 20 minut diskuze


CO PRO MĚ ZNAMĚNÁ VINYASA YOGA SEQUENCING

Při sekvencování lekcí Vinyasa jógy vycházím z principu Vinyasa Krama. Jde tedy o systematické vedení, které postupně vede k prohloubení jógové praxe. Ve většině případech využívám základní univerzální schéma, které ideálně kombinuje ásanové rodiny (např. pozdravy slunci, stojné pozice, záklony, balance na rukou atd.)

Kreativita pro mě není úplnou prioritou. Své studenty učím základ kombinující tradiční jógové pozice a přechody s moderním a funkčním přístupem k pohybu. Na tomto základu lze poté variabilně stavět a již si tvořit své vlastní sekvence a lekce.

Do lekcí ráda zařazuji tak zvanou Peak pose - vrcholnou pozici nebo sekvenci, na kterou je studenty v rámci lekce nutné postupně připravit. V rámci sekvencování pozic se zaměřuji nejen na logickou přípravu těla, ale také na pochopení akcí v těle, které studenti později využijí právě ve vrcholné části. Mám tak jistotu, že jsou dobře a bezpečně připraveni na intenzivnější pozice nebo sekvence.

V neposlední řadě pro m správně zvolený "sequencing" znamená možnost variabilně upravovat lekce podle studentů nebo jejich pokročilosti. Stejně jako nutnost přizpůsobit lekce jógy tomu, co dnešní tělo doopravdy potřebuje, tedy zaměření nejen na zvyšování flexibility, ale především síly a stability. Jen tak mohou být lekce vyvážené.


Na webináři se určitě nedozvíte, jak vytvořit nejvíce originální lekci s nejzábavnějšími přechody, ale získáte znalosti, které Vaše lekce posunou o level výš. Lekce, které dají studentům pocit stability a možnost posouvat své dovednosti.

CO BUDEME NA WEBINÁŘI PROBÍRAT

Úvod do konceptu Vinyasa jógy a systém Vinyasa Krama. 

Úskalí spojená s dnešním pojetím Vinyasa jógy.

Univerzální schéma rozdělující jógové pozice (ásany), aby na sebe hladce a plynule navazovaly.

Peak pose (vrcholná pozice/sekvence), proč a kam ji do lekce zařadit a jak na ní studenty připravit.

Varianty Pozdravů slunci.

+ BONUS

V rámci webináře si po jeho skončení můžete vytvořit vlastní sekvenci / lekci, kterou mi zašlete na e-mail. Já Vám poté poskytnu zpětnou vazbu.


PRO KOHO JE WEBINÁŘ VHODNÝ

Workshop je vhodný pro lektory jógy, kteří by se rádi seznámili s konceptem Vinyasa jógy.

Dále pro nové (nebo budoucí) lektory, kteří zatím nemají mnoho zkušeností s tvořením lekcí a chtějí získat určitý základ.

A také pro lektory, kteří již mají praxi, ale rádi by si doplnili znalosti nebo získali novou inspiraci. 


Nikdy netvrdím, že pouze jedna jediná metoda je správná. Jsem lektor, který je otevřený podmětným diskuzím i jiným názorům. Učím tak, aby si každý mohl do praxe dosadit to, co mu zrovna dává smysl.

JAK SE NA LEKCI PŘIHLÁSIT

Pro přihlášení na webinář využijte formulář níže. Po odeslání formuláře budete přesměrování na stránku s informací ohledně platby. Po přijetí platby Vám přijde e-mail s potvrzením.

HLASTE SE PROSÍM NEJPOZDĚJI DO ... ABYCH BYLA SCHOPNA VAŠÍ PŘIHLÁŠKU ZPRACOVAT. 


JAK LEKCE PROBÍHÁ - ORGANIZAČNÍ INFORMACE

Přibližně hodinu před začátkem lekce Vám na e-mail přijde odkaz a přihlašovací údaje na webinář. Stačí se připojit pár minut předem. Bohužel z organizačních důvodů se nelze přihlásit po začátku lekce, hlídejte si tedy čas. 

Pokud živé vysílání nestihnete, po skončení webináře Vám bude na e-mail odeslán záznam lekce. Tento odkaz bude k dispozici po dobu 48 hodin.

Aplikace Zoom umožňuje mít v průběhu vysílání zapnutou kameru, tím pádem Vás mohu vidět. Je pouze na Vás, zda tuto možnost využijete nebo ne.


CENA WEBINÁŘE: 490,-


Minimální počet účastníků: 3

Maximální počet účastníků: 8

PŘIHLÁŠENÍ NA LEKCI

UZAVŘENÍ PŘIHLÁŠEK: 

* osobní údaje budou uchovány pouze pro účel vystavení faktury, nikoliv pro marketingové účely