VÁNOČNÍ ROZVRH NA JEZERCE

Přijďte si i v době vánoční užít pohodový čas na podložce. Připravila jsem pro vás hned několik prodloužených lekcí, abyste alespoň chviličku nemuseli někam pospíchat a dopřáli si zasloužený čas pro sebe.


PONDĚLÍ 19.12. 17:00 - 18:15

HATHA JÓGA

Lekce na téma: Prostor k nadechnutí

Klidnější tempo, delší zastavení v pozicích zaměřených na vytváření prostoru v ramenou, hrudníku a středu těla, uvolňující relaxace s aroma esencí. Jednoduše ideální dávka jógy pro doplnění energie na celý předvánoční týden.


STŘEDA 21.12. 18:00 - 19:15

VINYASA JÓGA

Lekce na téma: Předvánoční Hanumanasana 

Dynamičtější rytmus lekce se sekvencemi pozic, které nás dovedou do pozice "Opice" (provazu) neboli Hanmunasany. Ať je váš krok do vánočních svátků lehčí, delší a veselejší.


SOBOTA 24.12. 9:00 - 10:15

JÓGA PRO RADOST

Jóga bude i na štědrý den a to pro každého, kdo zůstává v Praze a rád by čekání na ježíška zkrátil příjemně stráveným časem. Dveře Jezerky budou otevřeny pro každého. Těšit se můžete na úplně pohodovou lekci jógy, spoustu rozmazlování a radosti.


STŘEDA 28.12. 18:00 - 19:15

VINYASA JÓGA - vzpomínka na Indii

Poslední lekce roku 22 na Jezerce se ponese v dynamičtějším tempu a s dalším rokem se tak rozloučíme mou srdcovou záležitostí: Tradiční dynamickou Vinyasa jógou přesně tak, jak jsem se ji naučila předávat od svých učitelů v Indii vymazlenou o atmosféru, která vás do Indii na chvilku i odnese.


MÍSTO

Jezerka (Pod Lázní 11, Praha 4)

https://www.teri-yoga-flow.cz/jezerka/

CENA: 250,-


REZERVACE

(číslo v závorce za konkrétním termínem značí jeho obsazenost)

STORNO PODMÍNKY*

Kvůli malé kapacitě lekce musím stanovit pravidla pro odhlašování z lekcí.

Přihlášení skrze rezervační formulář je závazné. Z lekce se lze odhlásit nejpozději 3 hodiny před jejím začátkem. V případě, že nedojde k odhlášení včas a nebo na lekci nedorazíte, bude po vás požadováno zaplacení lekce v její plné výši.

Odhlášení z lekce provádějte skrze e-mail info@teri-yoga-flow.cz