Open Class lekce na Jezerce

Pravidelné lekce v délce 60 minut otevřené pro každého, kdo chce na chvilku utéct před denním shonem a načerpat trochu klidu a radosti


PONDĚLÍ 17:00 

RELAX FLOW JÓGA

Hledáte důvod, proč se těšit na začátek nového týdne? Odpolední pohodová jóga, která pohladí na těle i na duši, vám vykouzlí úsměv na tváři.

Klidnější tempo, protažení, uvolňující flow, relaxace. Zkrátka ideální dávka jógy pro doplnění energie na celý týden před námi. 


PONDĚLÍ 18:30

VEČERNÍ HATHA JÓGA

Zakončete první pracovní den týdne tím nejlepším možným způsobem! Tradičnější pojetí jógy propojuje dechové a relaxační techniky s delšími výdržemi v pozicích. 

Večerní lekce je vyvážená porce jógy pro každého, kdo si chce důkladně protáhnout tělo a zároveň si odpočinou v delší vedené relaxaci.


STŘEDA 18:00

VINYASA FLOW JÓGA

Dynamická lekce tradiční vinyasa jógy se vším, co k ní patří. Pozdravy slunci, plynulé sekvence pozic, hledání stability na nohou, rukou a třeba i na hlavě. Vždy ale záleží jen na vás, které pozice budete chtít zkusit a kde zvolíte jinou variantu. 

Ve středy meditujeme v pohybu a budujeme balanc mezi sílou a flexibilitou našeho těla.


MÍSTO

Jezerka (Pod Lázní 11, Praha 4)

https://www.teri-yoga-flow.cz/jezerka/

CENA: 200,-


REZERVACE

(číslo v závorce za konkrétním termínem značí jeho obsazenost)

V TÝDNU OD 12.12. DO 18.12. LEKCE NEPROBÍHAJÍ, DO KONCE ROKU POTÉ CVÍČÍME DLE VÁNOČNÍHO ROZVRHU

STORNO PODMÍNKY*

Kvůli malé kapacitě lekce musím stanovit pravidla pro odhlašování z lekcí.

Přihlášení skrze rezervační formulář je závazné. Z lekce se lze odhlásit nejpozději 3 hodiny před jejím začátkem. V případě, že nedojde k odhlášení včas a nebo na lekci nedorazíte, bude po vás požadováno zaplacení lekce v její plné výši.

Odhlášení z lekce provádějte skrze e-mail info@teri-yoga-flow.cz