Open Class lekce na Jezerce

Pravidelné lekce v délce 60 minut otevřené pro každého, kdo chce na chvilku utéct před denním shonem a načerpat trochu klidu a radosti


PONDĚLÍ 17:00 

RELAX FLOW JÓGA

Hledáte důvod, proč se těšit na začátek nového týdne? Odpolední pohodová jóga, která pohladí na těle i na duši, vám vykouzlí úsměv na tváři.

Klidnější tempo, protažení, uvolňující flow, relaxace. Zkrátka ideální dávka jógy pro doplnění energie na celý týden před námi. 


STŘEDA 18:00

VINYASA FLOW JÓGA

Dynamická lekce tradiční vinyasa jógy se vším, co k ní patří. Pozdravy slunci, plynulé sekvence pozic, hledání stability na nohou, rukou a třeba i na hlavě. Vždy ale záleží jen na vás, které pozice budete chtít zkusit a kde zvolíte jinou variantu. 

Ve středy meditujeme v pohybu a budujeme balanc mezi sílou a flexibilitou našeho těla.


MÍSTO

Jezerka (Pod Lázní 11, Praha 4)

(10 minut pěšky nebo 2 zastávky autobusem z Nuslí nebo Pankráce), parkování před domem na modrých zónách (lze zaplatit skrz aplikaci Parkuj v klidu)

CENA: 200,-


REZERVACE

číslo v závorce značí obsazenost termínu

STORNO PODMÍNKY*

Kvůli malé kapacitě lekce musím stanovit pravidla pro odhlašování z lekcí.

Přihlášení skrze rezervační formulář je závazné. Z lekce se lze odhlásit nejpozději 3 hodiny před jejím začátkem. V případě, že nedojde k odhlášení včas a nebo na lekci nedorazíte, bude po vás požadováno zaplacení lekce v její plné výši.

Odhlášení z lekce provádějte skrze e-mail info@teri-yoga-flow.cz