Nabídka služeb

Pravidelné lekce jógy v Praze

Skupinové lekce probíhají v několika pražských studiích. Jsou otevřené pro všechny a platí se jednotlivě. Liší se stylem, náročností i délkou. Většinou je potřeba rezervace lekce předem skrze rezervační systém studia.

Aktuální rozvrh

Soukromé lekce jógy

Individuální lekce je určena pro 1, max 2 studenty.  Zárukou je velmi osobní přístup a konkrétní zaměření na potřeby studenta.  Jak taková lekce probíhá a jaké jsou její výhody? Více informací

Office jóga

Sedavé zaměstnání s sebou přináší spousty zdravotních rizik a je potřeba ho dostatečně kompenzovat zdravým pohybem. Hodiny jógy přímo ve vaší kanceláří dodají pracovníkům větší motivaci se svým tělem pracovat. Více zde: Office jóga

Jóga v páru

Soukromá lekce jógy pro pár, kamarádky, sourozence nebo třeba maminku a dceru. Společný zážitek, který pomůže prohloubit váš vztah. Nejedná se o akrobacii, ale o jógové pozice a prvky, které cvičíte společně a učíte se tedy vzájemné spolupráci. Nyní možnost dárkového poukazu!

Dětská jóga

Hravá, zábavná a přesto efektivní, přesně taková je dětská jóga. Ideální od těch nejmladších až po puberťáky. Kromě jógových pozic se děti hravější formou učí správně dýchat, relaxovat a koncentrovat. Kroužky mohou probíhat ve školkách, školách či ve volnočasových prostorech.

Workshopy 

Workshop je zpravidla delší a mnohem praktičtější než běžná otevřená lekce a zaměřuje se na konkrétní oblast (např. core, stabilita, mobilizace, pozice v detailu...)

Aktuální workshopy najdete vždy na mém Facebooku a v Událostech