Týden plný jógy

25.10.2019

Konec října a začátek listopadu přináší spoustu krásných akcí, na které se už moc těším. Aby vám nic neuniklo, sepsala jsem stručné shrnutí, kde všude se můžeme příští týden potkat a užít si trochu jógové radosti. Mimo jiné běží klasický rozvrh s pravidelnými lekcemi. 

Pondělí 

V pondělí nás čeká státní svátek. Potkat se můžeme podle běžného rozvrhu akorát V Euforii Pankrác ve 12:15 na speciální sváteční lekci - relax polední vinjása - https://www.euforie.cz/cs/

Středa 

Ve středu začíná kurz Metabolic jógy a to v 7:30 na Andělu. Pokud byste rádi začínali své ráno produktivně, mrkněte na info, nějaká místa ještě máme! - KURZ METABOLIC JÓGA INFO

Sobota 

Pokud hledáte plán na sobotu, vaše cesta může zavítat na Den otevřených dveří v Domě jógy Anděl. Po celý den vás čekají zkrácené lekce nejrůznějších stylů. Vybrané vstupné poté putuje na charitativní účely. - DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ , s mou maličkostí můžete vyzkoušet lekci Metabolic jógy a to od 13:00 - tady se místa rychle plní, rezervujte si místečko včas. 

Zároveň vás zvu na odpolední workshop do Yoga Karlín - PÁNEV V JÓZE A BĚŽNÉM ŽIVOTĚ, který sice nepovedu já, ale skvělá lektorka Barča! Já se workshopu účastním jako host. 

Neděle

A konečně v neděli proběhne další již mnou vedený workshop v Euforii na Pankráci. WORKSHOP DYNAMICKÉ JÓGY, takže v 10:00 se těším na podložkách! Tady se také místečka rychle plní, opět tedy doporučuji rezervaci přes recepci nebo rezervační systém Euforie. 

Budu se na vás moc těšit ať už v rámci akcí nebo na otevřených lekcích!

Vaše Terka