Malý Kurz Vinyasa Jógy

06.05.2019

Malý pravidelný kurz tradiční Vinyasa jógy aneb jak se dostat do jógové "formy" ještě před létem! 


Od úterý 14.5. do úterý 25.6. vždy v 19:00 na Vinohradech!


Zajímá vás jóga a chcete se podívat na tradiční Vinyasa jógu více do hloubky? Praktikujete jógu a už vám nestačí otevřené lekce? Chcete se podívat na jógové pozice z blízka a naučit se i pokročilejší varianty? Tak právě pro vás je tento kurz vhodný! 


První 4 lekce budou tématicky zaměřeny, tak abychom postupně tělo připravili i na náročnější pozice. Ke každému tématu si řekneme nejdůležitější informace a budeme se věnovat nácviku pozic více do hloubky i pozicím přípravným. Poslední 3 lekce už si užijeme tradiční vinyasa jógu se vším všudy. 


Témata jednotlivých lekcí: pozdrav slunci, vinyasové přechody, posílení středu těla, záklony, balanc, kyčle...


Na lekci se seznámíte s tradičním průběhem vinyasa jógy tak, jak jsem se ji naučila praktikovat v Indii: zpěv manter, základní dechové techniky, pozdravy slunci, ásanová část (cvičení pozic), relaxace. Dostanete tedy ucelený pohled na jógovou praxi.


Na každé lekci bude prostor pro dotazy. Díky malému počtu účastníků zaručuji osobní přístup. Potkávat se budeme v příjemném studiu kousíček od Náměstí Míru a I.P. Pavlova vždy v úterý.
Kurz není vhodný pro úplné začátečníky. Doporučuji alespoň znalost základních pozic a zkušenost s dynamickými styly jógy. 


Cena celého kurzu: 1250,- (7 lekcí po 60 minutách) 


V případě vynechání některé lekce se lze dohodnout na náhradě. 


Přihlášení a dotazy na e-mail: kalinova.ter@gmail.com


Těším se,
Namaste