Jógový Retreat

19.5.-21.5.2023       VILA KONOPIŠTĚ

Květen, jaro, vše se probouzí, kvete, roste a voní... pojďte s námi i vy v sobě probudit a rozproudit novou energii. Průvodcem nám bude jóga, dechové techniky a vedené meditace. Záměrem pobytu je zastavit a plně vnímat sebe a potřeby svého těla. 

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Těšit se můžete na 4 prodloužené lekce jógy, bezpečný prostor pro sdílení, stejně naladěné lidi, krásný prostor a další program, který uzpůsobíme dle potřeb dané skupinky (nabízí se např. kakaová ceremonie, společné tvoření nebo výlet do okolí). 

KDE SE POBYT USKUTEČNÍ?

Prostorem pro praktikování nám bude Vila Konopiště, kousek za Prahou, a přece obklopena přírodou. Součástí vily je několik krásně vybavených pokojů, zastřešená terasa pro jógovou praxi i meditování a zahrada s vířivou lázní. 

PRAKTICKÉ INFORMACE

CENA

~ Cena pobytu: 2900,- (platí se nejpozději do 7 dnů od rezervace na účet)

~ Cena programu: 1300,- (platí se na místě v hotovosti)

STORNO

zrušení více jak 14 dní předem: cena bude vrácena v plné výši

zrušení méně jak 14 dní předem: cena propadá ubytování 


V ceně pobytu:

  • ubytování na 2 noci
  • 2x snídaně
  • kosmetika značky La Chinata
  • možnost využití vířivky
  • Whatsapp skupina cca 2 týdny předem pro zajištění případné spolujízdy a domluvení dalších detailů

V ceně programu:

  • 4 prodloužené lekce jógy (minimálně 75´)
  • možný doprovodný program dle domluvy
  • možnost individuální konzultace v průběhu pobytu

UBYTOVÁNÍ

Ve vile jsou k dispozici celkem 4 pokoje (3x dvoulůžko, 1x 4 lůžko s odděleným patrem), společný obývák a zastřešená terasa.

Prosíme, berte na vědomí, že součástí pokojů jsou pouze manželské postele.

Prosíme, berte také na vědomí, že cvičení probíhá venku na terase, v případě opravdu velké nepřízně počasí budeme program řešit improvizačně uvnitř.


KDO VÁS POBYTEM PROVEDE?

Kristý Krunclová 

"Jóga byla a je mým velkým společníkem na cestě k sebelásce a poznání sebe sama. Učí mě naslouchat svému tělu a chovat se k němu s pokorou a vděčností. Mám ráda různorodost, kterou chci přenášet i do svých lekcí. Proto bude lekce někdy nejspíš více dynamická a jindy zase jemnější, možná i více meditativní. Důležitá je ale individualita, aby si sám každý zvolil, co je pro něj v ten den vhodné - naslouchal si, vnímal a respektoval signály svého těla."

Terka Kalinová

"Jóga se v mém životě promítá hned na několika úrovních. Inspirací mi vždy byla a bude milovaná Indie, do které alespoň atmosférou společně zavítáme skrze tradiční indickou Vinyasa jógou ve spojení s mantrami, plynulou dynamickou lekcí a kořennými vůněmi. Mým cílem je nabídnout jógové lekce, která dávají smysl a přináší potěšení pro tělo i pocit prázdna v hlavě." 


DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE
 

V docházkové vzdálenosti se nachází Golf Resort Konopiště, kde je možné využít restaurace.

S sebou na pobyt doporučujeme jógovou podložku, případně jógové pomůcky (bloček, pásek). Deky na relaxaci budou k zapůjčení.

 Příjezd v pátek od 16:00
Odjezd v neděli do 11:00

 


PŘIHLÁŠKA

Pro závazné přihlášení využijte formulář: