PRODLOUŽENÁ HATHA JÓGA 

& YOGA NIDRA

aktuálně není vypsaný žádný termín


Přijďte vyzkoušet prodlouženou lekci přímo dělanou pro nalezení chviličky klidu těla i mysli. Hatha jóga je důkladnou praxí o propojení důležitých aspektů jógy.

Zvu vás na pomalým tempem vedenou lekci tradiční Hatha jógy s prodlouženou variantou relaxace ve formě Yoga Nidra (jógový spánek). Tématem lekce budou pozice na otevírání kyčlí a předklony. Lekce je vhodná téměř pro každého bez ohledu na úroveň pokročilosti.

CO JE TO TRADIČNÍ HATHA JÓGA?

Součástí lekce je Pranayama (dechová cvičení) a pozdravy slunci praktikované za doprovodu tradiční mantry, což dodává naší praxi úplně jiný rozměr.

V jógových pozicích zůstáváme delší čas, abychom si je lépe nastavily, prodýchaly a užily. Po pozicích je prostor na doznění a zastavení. V Hatha józe nás nečekají dynamické přechody a kreativní sekvence pozic. Je to "čistá jóga bez pozlátka", která ale přináší tolik potřebný klid na těle i duši. 


MÍSTO

Jezerka (Pod Lázní 11, Praha 4)

https://www.teri-yoga-flow.cz/jezerka/

TERMÍN A ČAS


CENA: 350,-


REZERVACE

Kvůli malé kapacitě sálu musím stanovit pravidla pro odhlašování z lekcí.

Přihlášení skrze rezervační formulář je závazné. Z workshopu se lze odhlásit nejpozději 12 hodin před jeho začátkem. V případě, že nedojde k odhlášení včas a nebo na workshop nedorazíte, bude po vás požadováno zaplacení workshopu v jeho plné výši.

Odhlášení z lekce provádějte skrze e-mail info@teri-yoga-flow.cz