PRODLOUŽENÁ HATHA JÓGA 

& YOGA NIDRA

pátek 9.12. v čase 18:00-20:00 


Období blížících se vánočních svátků je často více něž o klidu a užívání atmosféry pro většinu z nás o pocitu nestíhání a minimálním prostoru pro zastavení se.

Letos jsem proto připravila prodlouženou lekci přímo dělanou pro nalezení chviličky klidu těla i mysli. Hatha jóga je důkladnou praxí o propojení důležitých aspektů jógy.

Zvu vás na pomalým tempem vedenou lekci tradiční Hatha jógy s prodlouženou variantou relaxace ve formě Yoga Nidra (jógový spánek). Lekce je vhodná téměř pro každého bez ohledu na úroveň pokročilosti.

CO JE TO TRADIČNÍ HATHA JÓGA?

Součástí lekce je Pranayama (dechová cvičení) a pozdravy slunci praktikované za doprovodu tradiční mantry, což dodává naší praxi úplně jiný rozměr.

V jógových pozicích zůstáváme delší čas, abychom si je lépe nastavily, prodýchaly a užily. Po pozicích je prostor na doznění a zastavení. V Hatha józe nás nečekají dynamické přechody a kreativní sekvence pozic. Je to "čistá jóga bez pozlátka", která ale přináší tolik potřebný klid na těle i duši. 


MÍSTO

Jezerka (Pod Lázní 11, Praha 4)

https://www.teri-yoga-flow.cz/jezerka/

TERMÍN A ČAS

pátek 9.12. v čase 18:00-20:00

CENA: 350,-


REZERVACE

aktuální obsazenost 5/7

Kvůli malé kapacitě sálu musím stanovit pravidla pro odhlašování z lekcí.

Přihlášení skrze rezervační formulář je závazné. Z workshopu se lze odhlásit nejpozději 12 hodin před jeho začátkem. V případě, že nedojde k odhlášení včas a nebo na workshop nedorazíte, bude po vás požadováno zaplacení workshopu v jeho plné výši.

Odhlášení z lekce provádějte skrze e-mail info@teri-yoga-flow.cz