MASTERCLASS: BALANČNÍ POZICE NA RUKOU

neděle 6.11. v čase 17:00-19:00 


Balanční pozice na rukou jsou nedílnou součástí nejen dynamické jógy. Rozvíjí sílu, posilují koncentraci, budují důvěru a překonávají strach. Na běžných lekcích ale většinou není příliš prostoru tyto pozice zkoušet a nacházet vhodné varianty.

V rámci 2 hodinové Masterclass si ukážeme průpravné cviky pro klouby i svaly, přípravné pozice a varianty a nakonec vyzkoušíme i pár oblíbených balanců na rukou jako je pozice Boční prkno,  Vrána, Ashtavakrasana, stojka a další

Lekce bude vedena více workshopovým způsobem, abychom měli dostatek prostoru k prozkoumání a odzkoušení.

ZVLÁDNU LEKCI? 

Lekce je vhodná pro studenty, kteří již mají s jógou zkušenosti. Nevadí, pokud nemáte s balanci na rukou příliš zkušeností nebo se do nich bojíte vstupovat, od toho je tato lekce, aby vám ukázala jak na to. 

Lekce NENÍ VHODNÁ pro úplné začátečníky a osoby se zdravotním omezením, které znemožňuje intenzivnější posilování břicha, při obtížích se zápěstím a ramenou. 


MÍSTO

Jezerka (Pod Lázní 11, Praha 4)

https://www.teri-yoga-flow.cz/jezerka/

TERMÍN A ČAS

neděle 6.11. v čase 17:00-19:00

CENA: 350,-


REZERVACE

aktuální obsazenost 1/7

Kvůli malé kapacitě sálu musím stanovit pravidla pro odhlašování z lekcí.

Přihlášení skrze rezervační formulář je závazné. Z workshopu se lze odhlásit nejpozději 12 hodin před jeho začátkem. V případě, že nedojde k odhlášení včas a nebo na workshop nedorazíte, bude po vás požadováno zaplacení workshopu v jeho plné výši.

Odhlášení z lekce provádějte skrze e-mail info@teri-yoga-flow.cz